Perla Plzeňského kraje - 4. ročník

Předprodej vstupenek na galavečer umělecké Ceny hejtmana Plzeňského kraje pokračuje

Galavečer předávání uměleckých cen hejtmana Plzeňského kraje je po tříleté covidové odmlce jedinečnou událostí, kterou si milovníci kultury nemohou nechat ujít. Přítomnost významných osobností, jako je hejtman Plzeňského kraje a představitelé uměleckého světa, spolu s bohatým programem a oceněním talentovaných umělců činí tento večer zcela jedinečným. Tato událost slouží nejen jako uznání talentu a tvůrčího přínosu umělcům z regionu, ale také jako společenská akce, která přináší radost a inspiraci pro všechny milovníky kultury.

V programu bude oceněno celkem dvacet osm nominovaných umělců nebo těles. Odborná porota vybrala dvanáct nejlepších z pěti základních kategorií, kteří převezmou ocenění Perla Plzeňského kraje. O třinácté Perle rozhodnou diváci v již probíhajícím hlasování na stránkách radovanek.cz. Posledním předaným oceněním bude Srdcovka hejtmana, kterou vybere přímo pan hejtman v průběhu galavečera. Večer bude provázet Taťána Krchovová a její mladý kolega Martin.

Galavečer proběhne v neděli 22.10.2023 od 18:00 na Nové scéně DJKT.

Vstupenky jsou na prodej na plzenskavstupenka.cz, a proto si každý může zajistit své místo a stát se součástí této nezapomenutelné události.